Vancouver Island Ladies Field Hockey Association: Schedules
Select seasons >>>
JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar • Scores in blue indicate a game won or lost by default •
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC SITE
RS
Sat, Oct. 4
9:00A Oak Bay Devils
(Third Division)
2 Rebel Renegades
(Third Division)
1 Uvic Uvic - water based
RS
Sat, Oct. 4
10:30A Sailors Pirates
(Third Division)
1 Cowichan Stellers
(Third Division)
3 Ferreira Chesterfield - Duncan
RS
Sat, Oct. 4
10:30A Lynx 2
(Second Division)
0 Oak Bay Demons
(Second Division)
1 Uvic Uvic - water based
RS
Sat, Oct. 4
12:00P Aeries Ravens
(Third Division)
6 Cowichan Kestrels
(Third Division)
1 Ferreira Chesterfield - Duncan
RS
Sat, Oct. 4
12:00P COWICHAN FLICKERS
(First Division)
0 LYNX 1
(First Division)
4 Uvic Uvic - water based
RS
Sat, Oct. 4
1:30P Cowichan Cardinals
(Second Division)
0 Sailors Sailors
(Second Division)
3 Uvic Uvic - water based
RS
Sat, Oct. 4
3:00P REBEL PATRIOTS
(First Division)
3 SAILORS MARINERS
(First Division)
3 Uvic Uvic - water based
RS
Sat, Oct. 18
10:30A Aeries Ravens
(Third Division)
2 Cowichan Kestrels
(Third Division)
2 Ferreira Chesterfield - Duncan
RS
Sat, Oct. 18
12:00P Rebel Renegades
(Third Division)
0 Cowichan Stellers
(Third Division)
7 Ferreira Chesterfield - Duncan
RS
Sat, Oct. 18
1:00P Sailors Sailors
(Second Division)
4 Lynx 2
(Second Division)
1 Uvic Uvic - water based
RS
Sat, Oct. 18
1:30P Rebel Blue Jays
(Second Division)
2 Cowichan Cardinals
(Second Division)
2 Ferreira Chesterfield - Duncan
RS
Sat, Oct. 18
2:30P LYNX 1
(First Division)
2 SAILORS MARINERS
(First Division)
0 Uvic Uvic - water based
RS
Sat, Oct. 18
4:00P Oak Bay Devils
(Third Division)
4 Sailors Pirates
(Third Division)
6 Uvic Uvic - water based
RS
Sat, Oct. 25
9:00A Cowichan Stellers
(Third Division)
4 Cowichan Kestrels
(Third Division)
0 Ferreira Chesterfield - Duncan
RS
Sat, Oct. 25
10:30A SAILORS MARINERS
(First Division)
3 COWICHAN FLICKERS
(First Division)
2 Ferreira Chesterfield - Duncan
RS
Sat, Oct. 25
12:00P Sailors Sailors
(Second Division)
3 Cowichan Cardinals
(Second Division)
0 Ferreira Chesterfield - Duncan
RS
Sat, Oct. 25
1:00P Rebel Renegades
(Third Division)
0 Sailors Pirates
(Third Division)
4 Uvic Uvic - water based
RS
Sat, Oct. 25
2:30P Rebel Blue Jays
(Second Division)
4 Oak Bay Demons
(Second Division)
3 Uvic Uvic - water based
RS
Sat, Oct. 25
4:00P REBEL PATRIOTS
(First Division)
1 LYNX 1
(First Division)
7 Uvic Uvic - water based

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >