South East Minor Hockey League: Schedules
Select seasons >>>
JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC
RS
Wed, Nov. 1
TBA Midale Pee Wee Mustangs
(PeeWee)
5 Radville PW Nats White
(PeeWee)
7 Radville
RS
Thu, Nov. 2
TBA Estevan Sharks
(Atom)
5 Midale Atom Mustangs
(Atom)
7 Midale
RS
Fri, Nov. 3
TBA Estevan Warriors
(Atom)
2 Radville Nats White
(Atom)
3 TBA
RS
Fri, Nov. 3
TBA Milestone PW Flyers White
(PeeWee)
10 Radville PW Nats Red
(PeeWee)
14 TBA
RS
Sat, Nov. 4
TBA Radville PW Nats Red
(PeeWee)
10 Midale Pee Wee Mustangs
(PeeWee)
8 Midale
RS
Sat, Nov. 4
TBA Estevan Warriors
(Atom)
2 Weyburn 1190 Blues
(Atom)
4 Sports Arena
RS
Sat, Nov. 4
TBA Estevan Wolves
(PeeWee)
2 Weyburn Kinsmen Wings
(PeeWee)
5 Sports Arena
RS
Sat, Nov. 4
TBA Swift Current Tarpon Energy Broncos
(Atom Tier I)
2 Moose Jaw Warriors
(Atom Tier I)
1 TBA
RS
Sun, Nov. 5
TBA Estevan Wolves
(PeeWee)
2 Weyburn CP Wings
(PeeWee)
8 Sports Arena
RS
Sun, Nov. 5
TBA Milestone PW Flyers Blue
(PeeWee)
5 Weyburn East Wey Wings
(PeeWee)
14 Sports Arena
RS
Sun, Nov. 5
TBA Estevan Thunder
(PeeWee)
1 Weyburn Kinsmen Wings
(PeeWee)
12 Sports Arena
RS
Sun, Nov. 5
TBA Milestone Atom Flyers
(Atom)
15 Weyburn AtoMc Black
(Atom)
0 Sports Arena
RS
Mon, Nov. 6
TBA Crosby Blue
(Atom)
3 Weyburn P&H Wings
(Atom)
9 Crescent Point Place
RS
Tue, Nov. 7
TBA Midale Atom Mustangs
(Atom)
1 Radville Nats Red
(Atom)
11 Radville
RS
Wed, Nov. 8
TBA Weyburn Legion Wings
(PeeWee)
13 Radville PW Nats Red
(PeeWee)
10 Radville
RS
Thu, Nov. 9
5:30P Weyburn 1190 Blues
(Atom)
4 Midale Atom Mustangs
(Atom)
9 Midale
RS
Thu, Nov. 9
TBA Weyburn East Wey Wings
(PeeWee)
8 Estevan Thunder
(PeeWee)
3 Affinity Place
RS
Fri, Nov. 10
TBA Weyburn P&H Wings
(Atom)
5 Estevan Sharks
(Atom)
5 Icon Center (LMC)
RS
Fri, Nov. 10
TBA Estevan Thunder
(PeeWee)
5 Radville PW Nats White
(PeeWee)
6 Radville
RS
Fri, Nov. 10
6:30P Yellow Grass Wheat Kings
(Atom)
4 Estevan Warriors
(Atom)
4 Affinity Place
RS
Fri, Nov. 10
6:30P Weyburn AtoMc Black
(Atom)
3 Milestone Atom Flyers
(Atom)
15 Milestone
RS
Fri, Nov. 10
7:15P Yorkton Terriers
(Atom Tier I)
5 Moose Jaw Warriors
(Atom Tier I)
5 Kinsmen - Moose Jaw
RS
Fri, Nov. 10
8:15P Weyburn Kinsmen Wings
(PeeWee)
5 Milestone PW Flyers White
(PeeWee)
4 Milestone
RS
Sat, Nov. 11
TBA Swift Current Tarpon Energy Broncos
(Atom Tier I)
  Estevan Tier 1 Bruins
(Atom Tier I)
  TBA
RS
Sat, Nov. 11
1:00P Yorkton Terriers
(Atom Tier I)
1 Moose Jaw Warriors
(Atom Tier I)
4 Red Knight Arena
RS
Sat, Nov. 11
2:00P Weyburn Kinsmen Wings
(PeeWee)
6 Weyburn East Wey Wings
(PeeWee)
2 Midale
RS
Sat, Nov. 11
TBA Weyburn P&H Wings
(Atom)
2 Estevan Lightning
(Atom)
3 TBA
RS
Sat, Nov. 11
TBA Weyburn CP Wings
(PeeWee)
3 Estevan Wolves
(PeeWee)
6 Affinity Place
RS
Sat, Nov. 11
6:30P Milestone PW Flyers White
(PeeWee)
  Estevan Storm
(PeeWee)
  Civic Auditorium
RS
Sun, Nov. 12
10:45A Crosby Blue
(Atom)
  Weyburn 1190 Blues
(Atom)
  Sports Arena
RS
Sun, Nov. 12
12:30P Midale Pee Wee Mustangs
(PeeWee)
7 Weyburn Legion Wings
(PeeWee)
10 Sports Arena
RS
Sun, Nov. 12
TBA Swift Current Tarpon Energy Broncos
(Atom Tier I)
  Estevan Tier 1 Bruins
(Atom Tier I)
  TBA
RS
Sun, Nov. 12
TBA Estevan Storm
(PeeWee)
8 Weyburn CP Wings
(PeeWee)
4 Midale
RS
Sun, Nov. 12
TBA Estevan Wolves
(PeeWee)
2 Weyburn East Wey Wings
(PeeWee)
6 Midale
RS
Sun, Nov. 12
7:00P Radville PW Nats White
(PeeWee)
2 Weyburn Kinsmen Wings
(PeeWee)
11 Sports Arena
RS
Mon, Nov. 13
7:00P Weyburn P&H Wings
(Atom)
2 Yellow Grass Wheat Kings
(Atom)
3 Yellow Grass
RS
Tue, Nov. 14
6:00P Estevan Lightning
(Atom)
  Radville Nats White
(Atom)
  Radville
RS
Wed, Nov. 15
7:00P Weyburn East Wey Wings
(PeeWee)
  Milestone PW Flyers Blue
(PeeWee)
  Milestone
RS
Fri, Nov. 17
6:00P Crosby White
(Atom)
  Radville Nats White
(Atom)
  Radville
RS
Fri, Nov. 17
6:30P Radville Nats Red
(Atom)
  Milestone Atom Flyers
(Atom)
  Milestone
RS
Fri, Nov. 17
8:15P Midale Pee Wee Mustangs
(PeeWee)
  Milestone PW Flyers Blue
(PeeWee)
  Milestone
RS
Sat, Nov. 18
5:45P Weyburn Panther Drilling Wings
(Atom Tier I)
  Yorkton Terriers
(Atom Tier I)
  Kinsmen - Yorkton
RS
Sun, Nov. 19
11:30A Weyburn Panther Drilling Wings
(Atom Tier I)
  Yorkton Terriers
(Atom Tier I)
  Kinsmen - Yorkton
RS
Sun, Nov. 19
4:00P Crosby Blue
(Atom)
  Yellow Grass Wheat Kings
(Atom)
  Yellow Grass
RS
Mon, Nov. 20
5:45P Milestone Atom Flyers
(Atom)
  Weyburn P&H Wings
(Atom)
  Crescent Point Place
RS
Mon, Nov. 20
7:00P Estevan Warriors
(Atom)
  Yellow Grass Wheat Kings
(Atom)
  Yellow Grass
RS
Wed, Nov. 22
7:15P Estevan Wolves
(PeeWee)
  Midale Pee Wee Mustangs
(PeeWee)
  Midale
RS
Thu, Nov. 23
5:30P Estevan Lightning
(Atom)
  Midale Atom Mustangs
(Atom)
  Midale
RS
Sat, Nov. 25
12:00P Weyburn AtoMc Black
(Atom)
  Estevan Lightning
(Atom)
  Icon Center (LMC)
RS
Sat, Nov. 25
1:15P Milestone PW Flyers Blue
(PeeWee)
  Midale Pee Wee Mustangs
(PeeWee)
  Midale
RS
Sun, Nov. 26
1:30P Swift Current Tarpon Energy Broncos
(Atom Tier I)
  Moose Jaw Warriors
(Atom Tier I)
  Red Knight Arena
RS
Sun, Nov. 26
4:45P Estevan Storm
(PeeWee)
  Weyburn Kinsmen Wings
(PeeWee)
  Crescent Point Place
RS
Sun, Nov. 26
5:00P Midale Pee Wee Mustangs
(PeeWee)
  Weyburn CP Wings
(PeeWee)
  Sports Arena
RS
Mon, Nov. 27
5:45P Radville Nats Red
(Atom)
  Weyburn AtoMc Black
(Atom)
  Crescent Point Place
RS
Mon, Nov. 27
7:00P Estevan Lightning
(Atom)
  Yellow Grass Wheat Kings
(Atom)
  Yellow Grass
RS
Tue, Nov. 28
6:00P Estevan Sharks
(Atom)
  Radville Nats Red
(Atom)
  Radville
RS
Wed, Nov. 29
6:30P Estevan Storm
(PeeWee)
  Radville PW Nats Red
(PeeWee)
  Radville

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >